Сьогодні дистанційне навчання є однією з провідних світових тенденцій в освіті. Хто знав, що це торкнеться нашого університету та нас зокрема..? У цьому виді навчання передовим є використання усіх форм взаємодії, сучасні інформаційні телекомунікаційні технології, які дають студентам змогу самостійно долучатися до найрізноманітніших інформаційних джерел.
Найбільш поширеними засобами організації на сьогодні є ті, що базуються на Інтернет-технологіях: електронна пошта, відеоконференції, чати, форуми, веб-сайти, онлайн-бібліотеки та ін. Усі ці засоби часто комбінуються з традиційними друкованими матеріалами.
Саме за допомогою відеоконференції мені вдалося взяти інтерв'ю у Тарасової Ольги Володимирівни, кандидатки педагогічних наук, доцентки кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації та студентки Яруш Ольги, голови факультету міжнародних відносин.
Завдяки ПК та Інтернету нам вдалося поспілкуватися та поділитися досвідом. Проте, на моє переконання, такий вид комунікації ніколи не замінить і не витіснить живе спілкування.
Перше питння, котре я поставила обидвом співрозмовницям - це "Яка була ваша реакція, коли дізналися про введеня дистанційної форми навчання?". Адже неабияк така звістка сколихнула студентський та викладацький колективи. Їхні відповіді можна переглянути у наступному відео:
"При роботі з освітніми блогами здобувачі вищої освіти розвивають такі мовні вміння. Вміння писемного мовлення: використовувати необхідні мовні засоби для подання в письмовій формі особистої інформації про себе (автор блогу); аргументувати власну точку зору, використовуючи мовні засоби (коментарі дописів одногрупників); писати есе; писати рецензії до фільмів і книг. Уміння читання: виділяти необхідні факти / відомості; отримувати необхідну інформацію; оцінювати важливість інформації."
Завдяки Ользі Володимирівні студенти нашої академічної групи ознайомилися та займалися таким видом масової інформації (блоги) протягом навчального семестру. Це невичерпний досвід, котрий ми здобули разом із нею. Також ця діяльність тісно переплітається із ще одною нашою дисципліною "Основи Журналістки". Посилання на публікацію ХНУ IОтаМК (khnu.km.ua)
Переходячи за посиланнями нижче, можна ознайомитися із блогами студентів групи ФПЛ-19-1
https://kogutvladislav43.wixsite.com/justblog
https://ivannasss.blogspot.com/?m=1
https://liubiiasmultifariousblog.blogspot.com/
https://ffiologix.blogspot.com/
https://straighttas.blogspot.com/
Інтерв'ю стало цінним досвідом для нас усіх, тому що вперше займались таким видом комунікації та діяльності. Дистанційне навчання та карантин внесли свої корективи в життя кожного,але водночас нас об'єднали.
0 Коментарі